Věrnostní program

Za nákupy dostáváš body, které můžeš při dalším nákupu využít jako slevu!

Rychlá doprava

Zboží máte doma do 2-3 dnů. Snažíme se zásilky odbavovat okamžitě. Posíláme se Zásilkovnou a PPL. 

Velkoobchod

Pro naše partnery máme speciální ceny. Staň se naším partnerem a využij velkoobchodní ceny.

Aktuality


Originální blendy Alfatau Roastery

Originální blendy Alfatau Roastery

Originální blendy naší značky jsou aktuálně tři. Můžete tak ochutnat několik řad, které jsou praženy různě s důrazme na vyváženou chuť. A které to jsou? 

Vítejte v e-shopu AlfaTau

Vítejte v AlfaTau: Kavárně, Pražírně a Kulturním Centru v Žilině.
AlfaTau je vaším průvodcem do světa výběrové kávy. Nacházíme se na okraji křivoklátských lesů, kde s láskou pražíme kávu z celého světa. Naše místo není jen pražírnou, ale také kulturním centrem, kde se setkávají lidé, umění a chuťové smysly. Co u nás najdete? Výběrovou Kávu: Ochutnejte unikátní směsi, které jsme pro vás pečlivě vybrali. Kulturní Akce: AlfaTau je místem, kde se kultura stává živou. Navštivte naše kino, divadelní představení, stand-up comedy, workshopy a kroužky pro děti. Dejte o sobě vědět!

Kolumbijská kávová zrna

Kolumbijská kávová zrna

Recenze říkají, že kávy z Kolumbije se často projevují jako kávy se středně plnou, bohatou chutí a citrusovou kyselostí.


Metody zpracování zelené kávy

Metody zpracování zelené kávy

Metody zpracování kávy špičkových světových káv je dosahováno mnoha různými metodami. Tyto zpracovatelské techniky lze seskupit základních skupin: mokré zpracování (prané), suché zpracování (přírodní, na slunci sušené), rozmělněné přírodní - medové.


Etiopská kávová zrna Yirgacheffe

Etiopská kávová zrna Yirgacheffe

Známá pro svou sladkou chuť a vůni s lehkým, až středním tělem. Etiopské Yirgacheffes jsou kořeněné a voňavé a jsou často hodnoceny jako jedny z nejkvalitnějších káv na světě. 

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.