Kdo jsme a co je AlfaTau?

K nám se býci hodí  a naší býči zarputilostí se jim dost podobáme. Doufáme, že naše energie se proměnila v příjmený prostor pro všechny z naší obce, ale i okolí a bude tvořit místo, kam se nebude chodit jen za kávou, ale také službami, které pro vás zajištujeme.

Desing není navržen jako klasicky kavárenský, protože ani my nejsme úplně klasická kavárna. Prostor bereme jako místo, kde se budeme scházet za kávou, odpočinkem, ale i prací a pro maminky jako místo, kde mužou děti pustit do dětského koutku a užit si chvilku klidu. V prostoru sálu zase najdete kulturní vyžití. 

Jsme kavárna co mate tělem...

Když pojedete kolem, tak vám přijde, že je v budově klasická čtyřková hospoda. Dlouhou dobu také byla. Budova ze 70tých let měla účel jasně daný. Prostor však prošel rozsáhlou modernizací a věříme, že vás prostor překvapí. Ve vnitrobloku je ukryta i malba známého streetového malíře, kterou z ulice neuvidíte. Prostor sálu je vybaven světelnou i zvukovou technikou pro nejrůznější představení, Zahráka vám dopřeje klid a pohodu a v kavárně najdete všechny možné dobroty.