Pražírna - Pražení - Lehké

Proč si vybrat naší kávu? 

Jsme lokální pražírna. Chceme podporovat kvalitní kávou svoje okolí a jsme rádi, že jí můžeme nabídnout našim zákazníkům také v naší kavárně. Vybíráme kvalitní se skóre SCA přesahující 83 bodů. Kávu vybíráme od zahraničních ověřených dodavatelů, kteří pracují jen s těmi nejlepšími zrny. Chceme čerstvou kávu, pro nás i naše zákazníky. Proto pražíme dle potřeby v malých dávkách, aby byla naše káva vždy čerstvá. 

Pražíme na nejmodernější technologii, která využívá indukčního tepla k ohřevu pražícího bubnu a díky tomu snižujeme výrazně spotřebu energie. Pražička také využíva velmi přesného infračerveného paprsku k měření teploty kávových zrn a můžeme tak dokonale sledovat a zaznamenávat průběh pražení. To je také důvod, proč můžeme vybraný pražící profil opakovat ve stejné kvalitě a výsledku. 

Chcete naši kávu prodávat?

Rádi podporujeme lidi, kteří si šlapou svojí cestu a víme z vlastní zkušenosti, že to není vůbec snadné. Proto nabízíme zajímavou možnost spolupráce, ať už se jedná o prodej naší kávy nebo její dodávání na mlýnek. 

Jsme připraveni vám nabídnout spolupráci,která nezrujnuje váš rozjíždějící obchod – naopak budeme u toho s vámi a pomůžeme vám jak to jen půjde. Napište nám o více informací.