Velkoobchod

Pro naše partnery máme k dispozici velkoobchodní ceník, který vám po registraci zpřístupníme. Žádné tabulky, nepřehledný formát nebo něco podobného. Chceme, aby pro vás byl nákup rychlý a přístupný. To samé požadujeme od našich dodavtelů, tak proč by to u vás mělo být jinak.

Po uvolnění VO cen rovnou v e-shopu uvidíte ceny pro vás. Neděláme rozdíly mezi partnery a ke všem jsme transparentní. Chceme, aby pro vás byla spolupráce s námi pohodlná a rychlá. Zásilky tak rozesíláme především přes Zásilkovnu, jejíš point máme přímo v kavárně a můžeme balíky posílat opravdu rychle.

Kávu balíme do balení po 250g pro prodej a 1000g, které jsou určeny pro mlýnky kaváren. Malé balení máme v originálních obalech naší pražírny a velká balení v neutrálních bílých nebo černých obalech označených druhem kávy. K balení dostanete také naše holografické samolepky, které můžete použít ve vaši kavárně pro označení. 

Naše kávy vybíráme od ověřených světových dovozců a to vždy arabiku a vždy výběrovou s hodnocením SCA přesahovat 83 bodů. Tím, že bereme malé množství, odebíráme jen aktuální sklizně. Nenajdete u nás tak ležáky v podobě 2 a více letých zelených káv, které leží ve skladu a není o ně zájem. 

Chcete naši kávu do svého obchodu nebo kavárny? Napište nám!